Ta oferta pracy jest nieaktualna od 284 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IMS Android Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref. MB/PCP/PRG

Kim jesteśmy

  • Opracowujemy i wdrażamy produkty implementujące specyfikacje GSMA dla programu Network 2020, w ramach Next Generation Networks;
  • Posiadamy wiedzę ekspercką w obszarze nowych technologii i standardów telekomunikacyjnych (All-IP Networks, IMS)

Zadania

  • Rozwój i utrzymywanie oprogramowania dla najnowszych urządzeń mobilnych (Android)
  • Rozwój wewnętrznych narzędzi diagnostycznych
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Jako eksperci, bierzemy aktywny udział w międzynarodowych eventach dotyczących wdrażania produktu na rynek globalny

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatyka/elektronika/telekomunikacja lub pokrewnym
  • Dobra znajomość języków programowania Java lub C++
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, Perforce itp.)
  • Doświadczenie w pracy z technologią IMS i /lub VoIP
  • Znajomość lub chęć poznania protokołów TCP/IP, UDP, RTP; SIP, MSRP
  • Doświadczenie z Wireshark
  • Znajomość architektury systemu Android

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę lunchową
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Możliwość nauki języka koreańskiego
Aplikację w języku angielskim z nr referencyjnym w temacie maila prosimy wysłać za pomocą przycisku:
"I grant consent to have my personal data processed for the purposes of current and future recruitment processes carried out by Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. with the seat in Warsaw, in accordance with the provisions of the Personal Data Protection Act of 29 August 1997 (Journal of Laws No. 133, item 883, as amended)."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się