Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IMS Android Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. MB/PCP/PRG

    Kim jesteśmy

    • Opracowujemy i wdrażamy produkty implementujące specyfikacje GSMA dla programu Network 2020, w ramach Next Generation Networks;
    • Posiadamy wiedzę ekspercką w obszarze nowych technologii i standardów telekomunikacyjnych (All-IP Networks, IMS)

    Zadania

    • Rozwój i utrzymywanie oprogramowania dla najnowszych urządzeń mobilnych (Android)
    • Rozwój wewnętrznych narzędzi diagnostycznych
    • Praca w międzynarodowym środowisku
    • Jako eksperci, bierzemy aktywny udział w międzynarodowych eventach dotyczących wdrażania produktu na rynek globalny

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe o profilu informatyka/elektronika/telekomunikacja lub pokrewnym
    • Dobra znajomość języków programowania Java lub C++
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Umiejętność pracy zespołowej

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (git, Perforce itp.)
    • Doświadczenie w pracy z technologią IMS i /lub VoIP
    • Znajomość lub chęć poznania protokołów TCP/IP, UDP, RTP; SIP, MSRP
    • Doświadczenie z Wireshark
    • Znajomość architektury systemu Android

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
    • Możliwość nauki języka koreańskiego
    Aplikację w języku angielskim z nr referencyjnym w temacie maila prosimy wysłać za pomocą przycisku:
    "I grant consent to have my personal data processed for the purposes of current and future recruitment processes carried out by Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. with the seat in Warsaw, in accordance with the provisions of the Personal Data Protection Act of 29 August 1997 (Journal of Laws No. 133, item 883, as amended)."