Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IMS Specialist

  • Stargard, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. www.kalmarglobal.com

    Cargotec (Nasdaq Helsinki: CGCBV) zapewnia inteligentniejsze rozwiązania w zakresie przepływu ładunków w celu usprawnienia codziennych operacji transportowych dzięki wdrożeniu wiodących na rynku rozwiązań przenoszenia ładunków i świadczenia usług. Firmy Kalmar, Hiab i MacGregor w ramach obszarów działalności Cargotec stały się pionierami w swojej dziedzinie. Dzięki swojej unikalnej pozycji w portach, na morzu i na drogach lądowych firmy te zoptymalizowały globalny przepływ ładunków, oferując klientom zrównoważoną wartość dodaną. Całkowita sprzedaż Cargotec w 2017 roku wyniosła około 3,3 mld EUR przy zatrudnieniu ponad 11 000 pracowników. www.cargotec.com
    Miejsce pracy: Stargard
    Numer referencyjny: 02/2018

    Zadania:

    • Spełnienie wymagań prawnych- sprawozdawczość środowiskowa ,
    • Sporządzanie zgłoszeń dotyczących ochrony środowiska,
    • Reprezentowanie firmy podczas audytów oraz kontroli zewnętrznych.
    • Przygotowywanie i administrowanie dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarządzania
    • Administrowanie oprogramowaniem QPR i IMS (rejestracja / szkolenie nowych użytkowników)
    • Administrowanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania w zakresie ISO: 14001, 9001, 18001
    • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych / wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych
    • Przygotowywanie raportów miesięcznych, QEHS, statystyk oraz innych na zlecenie przełożonego

    Idealny kandydat:

    • Wykształcenie min. wyższe (preferowane: ochrona środowiska, zarządzanie jakością i środowiskiem),
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej min. 1 rok,
    • Znajomość wymogów prawa środowiskowego, uprawnienia audytora wewnęrznego ISO 9001, ISO 14001
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office), sporządzanie wniosków dotyczących ochrony środowiska,
    • Umiejętność koordynowania powierzonych zadań,
    • Zdolności interpersonalne i umiejętność efektywnego przekazywania wiedzy, dokładność i sumienność,
    • Doświadczenie we wdrażaniu systemu zapewnienia jakości ISO 9001/ ISO 14001/ OHSAS 18001

    Oferujemy:

    • Dofinansowanie do korzystania z ośrodków rekreacyjno-sportowych, dofinansowanie do wczasów i posiłków w firmowej kantynie, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną,
    • Nowoczesne narzędzia pracy oraz szansę uczestnictwa w rozwoju organizacji opartej na wysokich standardach,
    • Inspirujące wyzwania i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy, miłą i przyjazną atmosferę.
      Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)