Ta oferta pracy jest nieaktualna od 104 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

IMS Telecommunication Engineer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-07-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: MB/PCP/TEL

    Kim jesteśmy

    • Nasza grupa to duży, prężny zespół, który łączy ze sobą umiejętności inżynierów programistów jak i inżynierów sieciowych
    • Implementujemy oraz utrzymujemy technologie telekomunikacyjne na urządzeniach mobilnych Samsung (All-IP, IMS)
    • Jesteśmy pionierami komercyjnych wdrożeń technologii IMS (VoLTE, VoWifi, RCS) na obszarze prawie całej Europy

    Zadania

    • Wdrożenie, rozwój i utrzymanie frameworku IMS na platformie Android
    • Analiza protokołów sieciowych wykorzystywanych w IMS
    • Analiza oraz tworzenie dokumentacji technicznej w języku angielskim
    • Tworzenie wewnętrznych narzędzi diagnostycznych
    • Współpraca z zespołami z zagranicy

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe z zakresu Telekomunikacji lub podobnym
    • Doświadczenie w pracy z IMS i/lub VoIP
    • Znajomość protokołów sieciowych takich jak TCP/IP, UDP, RTP, SIP, IPSec, SDP, MSRP, HTTP
    • Znajomość Whireshark
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie przynajmniej średniozaawansowanym
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Chęć rozwoju i poznawania najnowszych technologii telekomunikacyjnych

    Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

    • Doświadczenie w programowaniu w językach Java i/lub C++
    • Znajomość Android SDK
    • Umiejętność praktycznego wykorzystania systemów kontroli wersji takich jak GIT, Perforce
    • Chęć podróżowania (Europa i Korea)

    Oferujemy

    • Dostęp do najnowszych technologii z dziedziny procesorów DSP
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego; możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Postępu 14, 02-676 Warszawa.

    Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pan/Pani po kliknięciu w przycisk „Aplikuj”.

    Patrz na miasto z 23 piętra.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!