Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier – Serwisu Ploterów Canon

  • Bytom, Chorzów, Gliwice, Katowice, Mikołów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Tychy, Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 10.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    XERRO-POLSKA

    Firma Xerro-Polska jest dystrybutorem sprzętu biurowego i rozwiązań sieciowych.
    Dealer firmy Canon i Panasonic w Polsce

    Inżynier  – Serwisu Ploterów Canon

    Miejsce pracy: Bytom (okolice), Chorzów (okolice), Gliwice (okolice), Katowice, Mikołów (okolice), Mysłowice (okolice), Piekary Śląskie (okolice), Rybnik (okolice), Siemianowice Śląskie (okolice), Sosnowiec (okolice), Tarnowskie Góry (okolice), Tychy (okolice), Zabrze (okolice)
    Opis stanowiska:
    • Samodzielne stanowisko inżyniera ds. ploterów wieloformatowych A0 , A1 działu technicznego
    • Naprawa i serwis cyfrowych firm urządzeń firm >Canon, Epson , Sharp, Minolta
    • Diagnostyka i montaże rozwiązań sieciowych IT.

    Wymagania:

    • Znajomość branży oraz zagadnień IT
    • Praktyczna znajomość podstaw napraw urządzeń cyfrowych, kserokopiarki, drukarki, plotery
    • Konsekwencja w dążeniu do realizacji celów handlowych
    • Praktyczna znajomość zasad handlu techniki biurowej
    • Silna automotywacja
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy z udokumentowaną praktyką

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Praca na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia motywacyjna za wyniki i wkład pracy oraz odbyte szkolenia
    • Samochód służbowy / komputer / telefon
    • Zapewniamy szereg szkoleń firmowych i branżowych
    • Opiekę medyczną Luxmed

    Forma kontaktu: Kandydatów spełniających powyższe kryteria, prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk "Aplikuj".

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.