Praca inżynier automatyk – programista plc / scada, Polska

Mamy dla Ciebie 4 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Środa Wielkopolska
    Miejsce pracy: wielkopolskie / Środa Wielkopolska Opis stanowiska: Tworzenie oprogramowania sterowników PLC Tworzenie oprogramowania paneli operatorskich HMI Tworzenie systemów wizualizacji SCADA Uruchamianie i serwisowane systemów automatyki...
    opublikowana: 26 lutego 2020
    • Tychy
    Pracodawca: Bartec Polska Sp z o.o. Firma BARTEC Polska jest liderem na rynku polskim w zakresie projektowania, wdrażania i produkowania podzespołów, maszyn i systemów spełniających wymagania Dyrektywy ATEX oraz Dyrektywy Maszynowej. Z...
    opublikowana: 25 lutego 2020
    • 2 lokalizacji
    Zakres obowiązków: przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów przygotowanie aplikacji HMI / SCADA testowanie oprogramowania uruchomienie systemów u klienta (wyjazdy na terenie całego...
    opublikowana: 20 lutego 2020