Praca inżynier automatyk – programista plc, łódzkie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Łódź
    Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, mechatronika, robotyka, itp.); doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Siemens i paneli operatorskich; umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;...
    opublikowana: 23 stycznia 2020
    • Pabianice, Ksawerów (pow. pabianicki)
    Za co będziesz odpowiadać? Utrzymanie istniejącego parku maszynowego w ruchu oraz zapewnienie jego niezawodnej pracy, Przeglądy, konserwacje, diagnostyka układów mechaniki i automatyki przemysłowej, Wykonywanie napraw i modernizacji urządzeń...
    opublikowana: 20 stycznia 2020
    • Łódź
    Zakres obowiązków: realizowanie zadań związanych z programowaniem sterowników PLC, paneli HMI, robotów, serwonapędów, falowników, systemów wizyjnych oraz innych podzespołów wymagających indywidualnego oprogramowania, uruchamianie, testowanie i...
    opublikowana: 9 stycznia 2020