Praca inżynier automatyk - atrakcyjne wynagrodzenie, dolnośląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Opis stanowiska: Programowanie z zakresu PLC, HMI Udział w projektowaniu nowych maszyn Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych Rozruch napędów Udział we wdrożeniach u klientów Przygotowanie dokumentacji technicznej Aktywny udział w tworzeniu...
    opublikowana: 18 lutego 2020
    • Ujeździec Mały (pow. trzebnicki), Trzebnica, Wrocław, Oleśnica
    Do Twoich wyzwań należeć będzie : prowadzenie projektów technicznych mających na celu zwiększenie wydajności maszyn i urządzeń produkcyjnych przy zachowaniu lub polepszeniu parametrów jakościowych wyrobów, poprawiających warunki BHP - przy...
    opublikowana: 15 lutego 2020
    • Legnica
    Doskonała szansa na rozwój w branży motoryzacyjnej dla Automatyków o min. rocznym doświadczeniu, otwartych na pracę w systemie zmianowym. Informacje o kliencie Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej,...
    opublikowana: 29 stycznia 2020