Inżynier Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2017-12-01
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2017-12-31)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CREA BUDOWNICTWO jest dynamicznie rozwijająca się firmą budowlaną, które realizuje szeroki wachlarz inwestycji na Dolnym Śląsku.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • monitorowanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem
  • nadzorowanie jakości wykonywanych robót
  • współpraca z firmami wykonawczymi
  • optymalizacja zapotrzebowania na materiały budowlane i tworzenie zamówień
  • kontrola dostaw oraz inwentaryzacja materiałów, urządzeń i narzędzi na placu budowy
  • prowadzenie dokumentacji budowanej i fotograficznej
  • rozliczanie kosztów realizowanych robót
  • wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac
  • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

Wymagania:

  • ukończone lub w trakcie studiów technicznych (budownictwo lub pokrewne)
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej (projektów, specyfikacji)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, priorytetyzowania i rozwiązywania problemów
  • łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych i dużych inwestycjach budowlanych
  • możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń zawodowych
  • możliwość elastycznego czasu pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się