Ta oferta pracy jest nieaktualna od 171 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 01.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CREA BUDOWNICTWO jest dynamicznie rozwijająca się firmą budowlaną, które realizuje szeroki wachlarz inwestycji na Dolnym Śląsku.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • monitorowanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem
    • nadzorowanie jakości wykonywanych robót
    • współpraca z firmami wykonawczymi
    • optymalizacja zapotrzebowania na materiały budowlane i tworzenie zamówień
    • kontrola dostaw oraz inwentaryzacja materiałów, urządzeń i narzędzi na placu budowy
    • prowadzenie dokumentacji budowanej i fotograficznej
    • rozliczanie kosztów realizowanych robót
    • wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbioru prac
    • nadzorowanie przestrzegania zasad BHP

    Wymagania:

    • ukończone lub w trakcie studiów technicznych (budownictwo lub pokrewne)
    • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej (projektów, specyfikacji)
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • umiejętność samodzielnej organizacji pracy, priorytetyzowania i rozwiązywania problemów
    • łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów
    • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • atrakcyjne i adekwatne wynagrodzenie
    • udział w ciekawych i dużych inwestycjach budowlanych
    • możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń zawodowych
    • możliwość elastycznego czasu pracy

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku Aplikuj

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)