Praca inżynier elektryk - tworzenie schematów elektrycznych, małopolskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Skawina, Kraków
    Jeżeli poszukujesz: Stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez firmę produkcyjną, Możliwości zdobycia dużego doświadczenia zawodowego, Pracy w międzynarodowym środowisku Twoje obowiązki: Diagnostyka i usuwanie awarii...
    opublikowana: 21 stycznia 2020
    • Kraków
    Zakres obowiązków: Dobór aparatury elektrycznej zgodnej z wymaganiami projektu oraz listą komponentów standardowych; Przygotowanie ideowych schematów elektrycznych PPS, CPS, kodowania złączy, listy połączeń elektrycznych; Współpraca z zespołem...
    opublikowana: 16 stycznia 2020
    • małopolskie
    Zakres obowiązków: programowanie sterowników PLC wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki, a w szczególności systemów transportu technologicznego tworzenie oprogramowania dla urządzeń, aparatów i...
    opublikowana: 8 stycznia 2020