Praca inżynier procesu - elektronik

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Łódź
    Wymagania: Kierunkowe wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika lub elektronika lub pokrewne); Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, AutoCad); Umiejętność wykonania, czytania i analizy schematów...
    opublikowana: 18 października 2019
    • Gdańsk
    Obowiązki: nadzór nad kontrolą statystyczną procesów oraz nad dokumentacją jakościową produktów oraz analizą jakościową braków produkcyjnych wprowadzanie i utrzymywanie akcji natychmiastowych oraz korygujących w odpowiedzi na reklamacje...
    • Kórnik, Poznań
    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą: optymalizacja i standaryzacja procesów produkcyjnych ukierunkowana na obszar montażu i testowania wyrobów elektronicznych, udział w projektach produkcyjnych powiązanych z rozwojem...
    opublikowana: 17 października 2019