Praca inżynier projektu - branża elektryczna

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Warszawa
    Zakres Twoich obowiązków: Monitorowanie terminów dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z harmonogramem dostaw i weryfikacja prowadzonych prac, Rozliczanie podwykonawców, nadzór prac sił własnych i podwykonawców,...
    opublikowana: 12 września 2020
    • Sosnowiec
    Twoje zadania: Planowanie i realizacja zadań dotyczących bezpieczeństwa funkcjonalnego zgodnie z normą ISO26262 Wsparcie rozwoju działów projektowania elektroniki i oprogramowania w oparciu o analizy DFMEA, FTA ,DFA , FMEDA Analizowanie i realny...
    opublikowana: 10 września 2020
    • Gdynia
    Zakres obowiązków: analizowanie dokumentacji technicznej oraz proponowanie rozwiązań optymalizujących koszty, bezpośredni nadzór nad powierzonymi projektami w zakresie ich zgodności z wymaganiami umowy, harmonogramami oraz dokumentacją techniczną...