Inżynier serwisu aparatury radioterapeutycznej

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 10.02.2018)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Naprawy serwisowe, przeglądy techniczne aparatury radioterapeutycznej
  • Instalacje, aktualizacje systemów
  • Współpraca z producentami aparatury radioterapeutycznej
  • Samodzielna praca w regionie oraz na terenie Polski

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku elektronicznym, elektrycznym, mechatronika, elektronika biomedyczna
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Preferowane doświadczenie w serwisie urządzeń radioterapeutycznych lub radiologicznych
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych
  • Dyspozycyjność związana z niestandardowymi godzinami pracy

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się światowej firmie będącej liderem na globalnym rynku.
  • Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
  • Zagraniczne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole
  • Satysfakcję pracy na najnowocześniejszym sprzęcie w służbie zdrowia
  • Stanowiska dostępne od zaraz
Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku: