Inżynier sprzedaży – Eksport

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-03-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Mercor jest największym w Polsce i czołowym europejskim producentem biernych systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych. Kompleksowa oferta „MERCOR” S.A. obejmuje systemy oddymiania i odprowadzania ciepła, systemy wentylacji pożarowej oraz zabezpieczenia ogniochronne konstrukcji budowlanych.

    W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży eksportowej poszukujemy osoby na stanowisko:
    (Pion zabezpieczeń konstrukcji)
    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • Doradztwo techniczne i aplikacyjne na potrzeby klientów zagranicznych
    • Sporządzanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych z klientami zagranicznymi
    • Aktywna promocja produktów Mercor na wskazanych rynkach
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną i komercyjną
    • Przygotowywanie tłumaczeń
    • Prowadzenie szkoleń produktowych
    • Negocjowanie i sporządzanie umów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Biegła znajomość języka angielskiego (w tym język techniczny)
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych
    • Umiejętność pracy własnej lub w małym zespole
    • Wysokie umiejętności interpersonalne
    • Otwartość na podróże (delegacje służbowe)
    • Prawo jazdy kat B
    • Predyspozycje handlowe

    Dodatkowym atutem będzie:

    • Praktyka w użytkowaniu systemów klasy ERP (np. MS Dynamics AX)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Znajomość innych języków obcych (francuski, niemiecki, inne)
    • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
    • Znajomość zagadnień zabezpieczeń ppoż.
    • Znajomość zagadnień budowlanych

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego - szkolenia
    • Realizację ciekawych, samodzielnych zadań
    • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji
    • Prace w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się organizacji
    • Liczne programy dostępne dla pracowników np. Program Benefit, Opieka zdrowotna, Owocowe lato, Aktywnie i Zdrowo z Mercor.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.