Oferta pracy

In-House IT Recruiter (with EB)

Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.

umowa o pracę
5 0008 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end na stanowiska programistyczne

  • Pozyskiwanie kandydatów za pomocą nowoczesnych technik i narzędzi rekrutacyjnych w tym direct search

  • Dbanie o wysoki poziom Candidate Experience

  • Bliska współpraca z hiring managerami oraz doświadczonymi rekruterami IT

  • Wsparcie w projektach onboardingowych i offboardingowych

  • Udział w projektach tj. doskonalenie procesu rekrutacji, komunikacja wewnętrzna, tworzenie bazy wiedzy

  • Kreowanie strategii rekrutacyjnej

  • Działania Employer Brandingowe, podnoszące świadomość marki w Poznaniu/ Warszawie/ Białymstoku / Polsce i na Świecie ;)

  • Kreowanie najlepszych praktyk sourcingowych/ strategii sourcingowej

  • Obserwowanie rynku i dzielenie się aktualizacjami z zespołem - Twój głos jest dla nas ważny

Nasze wymagania

  • Masz min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe jako Rekruter - mile widziane doświadczenie w branży IT

  • Lubisz realizować pomysły EB, które usprawniają procesy HR-owe

  • Chcesz rozwijać się w obszarze rekrutacji IT oraz nowych technologii

  • Potrafisz rozmawiać z innymi i to lubisz

  • Wiesz, że dbanie o Candidate Experience, to nie moda tylko standard pracy rekrutera

  • Twój poziom znajomości języka angielskiego jest dobry (min. poziom B2)

  • Lubisz wyszukiwać nowe rozwiązania, a Twoja kreatywność nie zna granic ;)

  • Usprawnianie pracy swojej i innych to Twoja mocna strona

  • Nie poddajesz się łatwo

  • Chcesz się uczyć nowych rzeczy, lubisz dzielić się wiedzą, doświadczeniem i to nie tylko z obszaru IT czy rekrutacji 😊

To oferujemy

  • Prowizję od każdego placementu

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów przy wsparciu doświadczonego zespołu

  • Cykliczne szkolenia wewnętrzne

  • Dofinansowanie do karty multisport

  • Współpracę z doświadczonym zespołem rekrutacyjnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą technologiczną, która od blisko 10 lat świadczy usługi rozwoju oprogramowania dla międzynarodowych klientów, w oparciu o technologię Java oraz Adobe Experience Manager (AEM). Do naszego wewnętrznego zespołu rekrutacyjnego szukamy IT Recruitera, który wspólnie z nami będzie rozwijać #TeamDS w trzech lokalizacjach - Białystok, Poznań i Warszawa. Lubimy dzielić się wiedzą, wspólnie szukamy najlepszych i skutecznych rozwiązań i słuchamy się wzajemnie.

Przewiń do profilu firmy