Oferta pracy

RTB House

In-house Lawyer

RTB HouseO firmie

  • Andrychów

    Andrychów, małopolskie
  • Ważna 11 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie prawne spółki (WhitePress), w tym przygotowywanie opinii prawnych i rekomendacji (w szczególności w obszarze prawa własności intelektualnej, prawa autorskiego, prawa reklamy i prawa ochrony danych osobowych);

  • sporządzanie projektów umów, porozumień, regulaminów, polityk dot. przetwarzania danych osobowych i innych dokumentów;

  • nadzorowanie obiegu i archiwizacji dokumentacji prawnej;

  • bieżące monitorowanie i komunikowanie zmian w przepisach prawa;

  • współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi (polskimi oraz zagranicznymi) i nadzorowanie zleconych im zadań.

Nasze wymagania

  • tytuł radcy prawnego lub adwokata, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego,

  • minimum 4-letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych – warunek konieczny,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz samodzielne opracowywanie dokumentacji prawnej – warunek konieczny,

  • motywacja do rozwoju, nauki i analizy nowych zagadnień prawnych;

  • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;

  • znajomość prawa, w szczególności prawa cywilnego, prawa gospodarczego, praw autorskich i pokrewnych, prawa ochrony danych osobowych;

  • doskonała organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, otwartość oraz zaangażowanie;

  • prawo jazdy kat. B;

  • praca w biurze w Bielsku-Białej min. trzy dni w tygodniu.

To oferujemy

  • pracę w firmie, która ma dużą dynamikę wzrostu, działającej na rynku międzynarodowym;

  • wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego, szczególnie w zakresie tematów związanych z prawem gospodarczym i prawem autorskim;

  • stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • wsparcie zespołu prawnego RTB House S.A. (spółka macierzysta);

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie;

  • świetną atmosferę i doskonałe warunki pracy: wygodne biuro, owoce, karta sportowa, ubezpieczenie;

RTB House

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.

Przewiń do profilu firmy

750+ osób, 70+ rynków, 1600+ klientów w regionach: EMEA, APAC i Amerykach.

Dołącz do RTB House - globalnej firmy zapewniającej innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata.

Dla jednej ze spółek RTB House poszukujemy osoby, która obejmie rolę In-house Lawyer.