Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

In-house Lawyer

THE PARASIGHT sp. z o.o.O firmie

  • Prądnicka 4
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

THE PARASIGHT sp. z o.o.

Prądnicka 4

Kraków

THE PARASIGHT jest producentem gier wideo skupiającym się na tworzeniu tytułów z segmentu Premium Indie.
Studio zatrudnia doświadczonych twórców gier i posiada jasną strategię rozwoju. Theparasight.com

Zakres obowiązków:

  • Świadczenie kompleksowej obsługi prawnej w zakresie działalności prowadzonej przez Spółkę;
  • Przygotowywanie pism oraz opinii prawnych;
  • Bieżącą obsługę prawną Spółki na giełdzie papierów wartościowych, w tym związaną z wypełnianiem przez Spółkę obowiązków informacyjnych;
  • Realizowanie strategii ochrony praw własności intelektualnej, w tym rejestrację znaków towarowych, przygotowywanie umów licencyjnych;
  • Przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów z kontrahentami, w tym zagranicznymi;
  • Obsługę prawną stosunku pracy;
  • Pomoc prawną w zakresie zarządzania projektami finansowanymi ze środków unijnych i publicznych;
  • Współpracę oraz wsparcie merytoryczne dla wszystkich działów Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, mile widziane uprawnienia radcy prawnego lub adwokata;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (mile widziane w obsłudze spółek akcyjnych);
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość przepisów prawa handlowego i gospodarczego oraz  prawa rynków kapitałowych
  • Mile widziana biegłość w przepisach prawa pracy, rozporządzenia MAR, prawa zamówień publicznych (zasada konkurencyjności);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w zakresie terminologii prawniczej;
  • Dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność;
  • Doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów, w tym w języku angielskim;
  • Umiejętność samodzielnej pracy nad powierzonym zadaniem oraz pracy w grupie (nie tylko prawników);
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy wielowątkowej i określania priorytetów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Swobodę działania i partnerskie traktowanie;
  • Niekorporacyjne środowisko pracy

Ogłoszenie archiwalne