Oferta pracy

In-House Lawyer / Prawnik

Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.

Marcina Flisa 4

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna spółek Grupy Kapitałowej Baltona.

  • Bieżące doradztwo prawne, w tym udzielanie wyjaśnień w zakresie wykładni i stosowania przepisów prawa.

  • Opracowywanie procedur i regulaminów dla spółek Grupy Kapitałowej Baltona oraz ich weryfikacja pod kątem zgodności z prawem.

  • Dbanie o aktualność i zgodność z prawem wszelkich dokumentów organizacyjno-prawnych Spółki oraz spółek Grupy.

  • Sporządzanie oraz opiniowanie projektów umów i innych dokumentów Spółki

  • Zapewnienie pracownikom Grupy dostępu do informacji prawnej, w tym udzielanie porad prawnych.

  • Dbanie o zgodność z obowiązującym prawem działań Zarządów spółek Grupy Kapitałowej Baltona.

  • Współpraca z podmiotami świadczącymi usługi doradcze (w tym usługi prawne) na rzecz spółek z Grupy Kapitałowej Baltona.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego jako in-house lawyer.

  • Uprawnienia zawodowe Radcy Prawnego / Adwokata.

  • Bardzo dobra znajomość prawa gospodarczego, w tym kodeksu spółek handlowych oraz prawa cywilnego.

  • Rzetelność, dobra organizacja i samodzielność w prowadzeniu spraw.

  • Bardzo dobra znajomość programów z pakietu MS Office.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie do pracy.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na stanowisku o istotnym wpływie na rozwój kultowej marki Baltona, obecnej na rynku od ponad 70 lat.

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

  • Ciekawe projekty w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, atrakcyjne zniżki pracownicze na kosmetyki, dofinansowanie Multisport oraz ubezpieczenia na życie).

  • Miejsce parkingowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Jesteśmy dumni z tego, że Baltona nieprzerwanie od ponad 70 lat jest obecna na rynku Duty Free. Za nasz największy sukces uznajemy umiejętność dostosowania się do zmiennych warunków biznesowych poprzez rozwój obecnych i nowych obszarów działalności, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpraca z najlepszymi markami, dbałość o jakość i szeroki asortyment produktów gwarantują budowanie zaufania wśród naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy

Profil stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie obsługa prawna spółek Grupy Kapitałowej Baltona w tym: postępowań, sporządzanie, opiniowanie i analiza umów oraz bieżące doradztwo prawne interesariuszom oraz pracownikom w grupie.