Oferta pracy

In-House Lawyer (Radca Prawny/Adwokat)

Knowit Poland sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów handlowych

  • Wdrażanie produktów i rozwiązań grupowych na grunt lokalny z uwzględnieniem wymagań polskiego systemu prawnego,

  • Kompleksowe doradztwo w zakresie umów cywilnoprawnych w obrocie gospodarczym (krajowym i międzynarodowym), z uwzględnieniem aspektów prawnych i biznesowych,

  • Uczestniczenie w podejmowaniu decyzji biznesowych w zakresie prowadzenia projektu w oparciu o identyfikacje szans i ryzyk prawnych oraz biznesowych, na etapie ofertowania, negocjacji i wykonywania;

  • Doradztwo w trakcie wykonywania umów oraz dochodzenia roszczeń powstałych na etapie ich realizacji.

  • Sprawowanie nadzoru nad zmianami w prawie oraz wdrażanie wprowadzanych zmian w ramach organizacji;

  • Analiza, rozwiązywanie zagadnień oraz problemów prawnych związanych z działalnością spółki;

  • Zarządzanie projektami prawnymi w ramach spółki;

  • Prowadzenie archiwizacji dokumentów prawnych;

  • Sporządzanie uchwał, zarządzeń, regulaminów;

  • Tworzenie procedur prawnych i zasad wewnętrznych;

  • Bieżące wsparcie pozostałych działów, w tym głównie księgowości, kadr i płac oraz HR;

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi spółkami grupy kapitałowej.

Nasze wymagania

  • 5-6-letnie doświadczenie zawodowe w kompleksowym doradztwie prawnym, doświadczenie w dziale prawnym przedsiębiorstwa z sektora IT będzie dodatkowym atutem;

  • Doświadczenie w zakresie kwestii IP/IT w umowach;

  • Dobra znajomość języka angielskiego, w tym prawniczego w mowie i piśmie,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Zdolność do proaktywnego działania na rzecz osiągania celów biznesowych.

  • Odpowiedzialność i zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji,

  • Specjalizacja w prawie umów handlowych, w tym umów sprzedaży, dostawy czy świadczenia usług, utrzymania, będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy w systemie zdalnym, hybrydowym lub w jednym z naszych biur w Łodzi, Warszawie lub Bydgoszczy

  • nowoczesną przestrzeń i narzędzia pracy

  • budżet rozwojowy i kulturę opartą na dzieleniu się wiedzą

  • unikalne na polskim rynku szkolenie z cyfrowego zrównoważonego rozwoju, przygotowane dla nas przez Ambasadorów Sustainability i KTH Royal Institute of Technology w Sztokholmie

  • dostęp do przestrzeni rekreacyjnych w każdym z biur (mini siłownie, stoły do bilardu i ping ponga, drabinki, piłki i maty do jogi)

  • wydarzenia integracyjne i program Wellbeing, dzięki którym łatwiej utrzymać równowagę i zadbać o siebie również w godzinach pracy

  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich oczekiwań (UoP lub kontrakt B2B)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

W Knowit nasze firmowe wartości w codziennej pracy tłumaczymy na grę zespołową i współdziałanie przy realizacji śmiałych projektów technologicznych, które zmieniają świat na lepsze. Po latach spędzonych pod banderą Cybercom, nadeszła pora, by w dalszą podróż wyruszyć w nowym towarzystwie.

W 2021, jako Knowit Connecivity, dołączyliśmy do firmy Knowit, tworząc tym samym na skandynawskim rynku prawdziwy powerhouse w obszarze cyfrowych rozwiązań przyszłości. Nasze połączone siły to 3800 osób skupionych wokół wizji wykorzystywania technologii i innowacji w tworzeniu zrównoważonych i humanitarnych społeczeństw. Nasze softwarehouse’owe moce pozwalają nam jeszcze lepiej wspierać naszych klientów w transformacji cyfrowej. Knowit to międzynarodowe środowisko pracy i wysoka, skandynawska kultura organizacyjna zbudowana na poszanowaniu środowiska, ludzi i różnorodności. Przyjazne i stymulujące do rozwoju miejsce pracy, w którym zobaczysz technologię z nowej, zrównoważonej perspektywy.

Przewiń do profilu firmy

Aktualnie poszukujemy osoby, która wesprze codzienne funkcjonowanie naszego zespołu Business Development.

Celem postawionym przed osobą na stanowisku Regular / Senior Marketing Specialist jest generowanie zainteresowania usługami firmy oraz leadów sprzedażowych. Zajmie się ona kompleksowo prowadzeniem działań promocyjnych i marketingowych, realizacją założonych celów wyrażonych w ilości oraz jakości leadów na rynkach zagranicznych w branżach MedTech, FinTech, Automotive oraz Embedded/IoT. Poza tym również koordynacją współpracy wewnątrz zespołu jak i z dostawcami w obszarze produkcji contentu. Ponadto rozwojem procesów marketingowych organizacji oraz wprowadzaniem usprawnień w ekosystemie narzędziowym.