Logo Pracuj.pl

In-house Lawyer

ALTOO firmie

ALTO

Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa bieżąca obsługa prawna Spółki, w tym: bieżące monitorowanie zmian w przepisach i aktach prawnych mających wpływ na funkcjonowanie Spółki; przygotowanie dokumentów korporacyjnych w tym min: sporządzanie projektów pełnomocnictw, przygotowywanie protokołów oraz uchwał Zarządu, Zgromadzenia Wspólników, przygotowanie i nadzór nad umowami; aktywny udział i wsparcie w tworzeniu, wdrażaniu i aktualizowaniu regulaminów i procedur wewnętrznych; prowadzenie i nadzór nad dokumentacją organizacyjno-prawną Spółki.
  • Analiza umów z klientami i kontrahentami Spółki pod kątem prawnym (w tym w języku angielskim).
  • Tworzenie, opracowywanie, aktualizowanie i wdrażanie dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych m.in. wewnętrznych polityk, procedur, instrukcji, szablonów umów, itp.
  • Czynny udział w implementacji i realizacji wymagań polityki przeciwdziałania nadużyciom finansowym, w tym w głównej mierze Anty Money Laundering (AML) oraz FC.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych oraz budowanie wysokiego poziomu świadomości w zespole co do wagi obszaru compliance w kontekście ryzyka biznesowego, prawnego i reputacyjnego (w głównej mierze RODO oraz AML).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w kancelarii prawnej przy obsłudze podmiotów gospodarczych - co najmniej 5 lat.
  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa pracy oraz prawa handlowego.
  • Znajomość problematyki i umiejętność praktycznego stosowania regulacji dotyczących ochrony danych osobowych oraz AML/FC w organizacji będącej instytucją obowiązaną.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym angielskiego prawniczego.
  • Umiejętności sprawnego korzystania z systemów prawniczych.
  • Umiejętność samodzielnego analizowania konkretnych zagadnień faktycznych i prawnych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Doskonała umiejętność organizowania pracy własnej, umiejętność pracy w grupie, elastyczność w działaniu.

Mile widziane

  • Uprawnienia zawodowe Radcy Prawnego

To oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w tym m.in. wyjazdy integracyjne, spotkania okolicznościowe, wyjścia zespołowe, wspólne śniadania firmowe;
  • niezbędny czas potrzebny na wdrożenie się do nowych obowiązków oraz wsparcie w tym zakresie;
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • nowe i przyjazne biuro, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, „owocowe" dni.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień

ALTO jest jedną z najprężniej rozwijających się firm doradczych w Polsce. W ramach jednej organizacji skupiamy ekspertów z dziedziny podatków, doradztwa prawnego, inwestycyjnego i strategicznego, a także outsourcingu funkcji płacowo-księgowej. Rozumiemy dynamikę rynku, obserwujemy proces tworzenia i zmiany prawa, dzięki czemu proaktywnie doradzamy i stawiamy na rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Obecnie ALTO to ponad 130 pracowników. Wciąż się rozwijamy, szukamy osób kreatywnych, o nieszablonowym myśleniu i chętnie pracujących w grupie. Jeżeli chcesz zdobywać doświadczenie w firmie realizującej ciekawe i różnorodne projekty, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą i się wzajemnie inspirować, napisz do Nas.

In-house Lawyer, Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7, Warszawa