Logo Pracuj.pl

In-House Lawyer

Nextbike Polska SAO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Nextbike Polska SA

Przasnyska 6B

Żoliborz

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo prawne w ramach działalności prowadzonej przez grupę kapitałową Nextbike;
  • Obsługa prawna w zakresie szeroko rozumianego prawa konsumenckiego;
  • Obsługa prawna w zakresie ochrony danych osobowych;
  • Kontrola formalno-prawna dokumentacji wewnętrznej, przygotowywanie opinii prawnych, pism administracyjnych i pism procesowych;
  • Sporządzanie i opiniowanie projektów umów z zakresu prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, negocjowanie ww. umów;
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi;
  • Współpraca z innymi działami w firmie;
  • Nadzór nad wykonywaniem obowiązków informacyjnych spółki publicznej.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte jako prawnik in-house lub w kancelarii prawnej obsługującej podmioty gospodarcze (tytuł radcy prawnego/adwokata lub status aplikanta radcowskiego/ adwokackiego będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymogiem obligatoryjnym);
  • Doświadczenie w obsłudze spraw konsumenckich, w tym w szczególności przy sporządzaniu regulaminów dotyczących praw i obowiązków konsumentów;
  • Bardzo dobra znajomość prawa ochrony danych osobowych, ochrony konkurencji i konsumentów, prawa gospodarczego;
  • Umiejętność sporządzania dokumentów korporacyjnych, umów handlowych, opinii prawnych, pism administracyjnych, pism procesowych;
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość prawa restrukturyzacyjnego oraz prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę;
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań;
  • Możliwość darmowego korzystania z sieci rowerów miejskich;
  • Pakiet luxmed i multisport;
  • Możliwość rozwoju kompetencji (szkolenia, nauka języków obcych).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • Multisport

Firma Nextbike Polska jest liderem w dostarczaniu i prowadzeniu samoobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich. Działamy w Polsce od 2011 r. i w Finlandii od 2017 r. Współpracujemy z samorządami i partnerami biznesowymi tworząc i rozbudowując największe i najpopularniejsze systemy rowerowe w Polsce.

Do rowerów Nextbike w kilkudziesięciu miastach w Polsce dostęp ma już ponad 8 milionów osób.

In-House Lawyer, Przasnyska 6B, Żoliborz, Warszawa