Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

In-house Lawyer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RTB House to działająca globalnie, polska firma specjalizująca się w innowacyjnej technologii retargetingu. Dzięki autorskiemu silnikowi do zakupu reklam, opartemu na algorytmach deep learning, RTB House pomaga klientom na całym świecie zwiększać sprzedaż i osiągać krótko-, średnio- i długo-terminowe cele.

    Firma została założona w 2012 roku i obsługuje aktualnie ponad 1500 klientów, na więcej niż 70 rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i Pacyfiku oraz Ameryki Łacińskiej i Ameryki Północnej.

    W 2018 roku, po wdrożeniu deep learningu we wszystkich modułach wspierających efektywność kampanii reklamowych, RTB House otworzyło AI Marketing Lab. Nowa jednostka skupia się na opracowywaniu i rozwijaniu rozwiązań technologicznych dla branży marketingu.

    Zespół RTB House tworzy ponad 400 specjalistów i stale rośnie.

    In-House Lawyer
    (Data Privacy & Regulatory Team)

    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • zapewnienie bieżącego wsparcia prawnego dla spółek z Grupy Kapitałowej RTB House;
    • opracowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów handlowych (umowy najmu, umowy o świadczenie usług, umowy licencyjne);
    • sporządzanie i opiniowanie projektów pełnomocnictw, procedur i regulaminów wewnętrznych;
    • przygotowywanie analiz prawnych dla zarządu i innych departamentów Spółki, w tym w zakresie zagadnień regulacyjnych, prawa nowych technologii i prawa własności intelektualnej;
    • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Grupy Kapitałowej RTB House.

    Oczekiwania:

    • ukończone studia prawnicze, tytuł zawodowy radcy prawnego lub adwokata, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego;
    • 4-5 letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych – warunek konieczny;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji prawnej) – warunek konieczny;
    • mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego;
    • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, chęć rozwoju w obszarze prawa kontraktów oraz prawa nowych technologii;
    • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
    • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • możliwość udziału w unikalnych, międzynarodowych projektach w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji;
    • możliwość kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej RTB House;
    • przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów.

    Czekamy na Ciebie!
    1. Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zamieszczonych przez Ciebie w formularzu rekrutacyjnym, CV lub liście motywacyjnym celem udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko, na które aplikujesz, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (formularzu rekrutacyjnym, CV, liście motywacyjnym) do celów udziału w procesie rekrutacyjnym prowadzonym przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o.”

    2. . Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez RTB House także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, prosimy o umieszczenie następującej klauzuli na przesyłanych przez Ciebie dokumentach rekrutacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnego procesu kwalifikacyjnego do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez RTB House SA, RTB House Services sp. z o.o. oraz RTB House Poland