Oferta pracy

In-house lawyer

Gamefound Sp. z o.o.

Świętego Mikołaja 8

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie bieżącego wsparcia i konsultacji prawnych (głównie w obszarze prawa handlowego, prawa IT i nowych technologii, prawa marketingu i reklamy, prawa konsumenckiego, cywilnego oraz prawa konkurencji);

  • Prowadzenie spraw korporacyjnych spółki z udziałem kapitału międzynarodowego;

  • Sporządzanie i opiniowanie projektów umów oraz innych dokumentów;

  • Wspieranie od strony prawnej zespołów projektowych i negocjacyjnych;

  • Monitoring legislacyjny, wsparcie we wdrażaniu nowych regulacji prawnych;

  • Opracowywanie i nadzór nad wewnętrznymi procedurami Gamefound;

  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi, w tym z Inspektorem Ochrony danych;

  • Inne zadania związane z bieżącą obsługą prawną Gamefound.

Nasze wymagania

  • 5 lat doświadczenia zawodowego (w obsłudze podmiotów gospodarczych w kancelarii lub jako prawnik wewnętrzny);

  • Doświadczenie oraz zainteresowanie tematyką prawa nowych technologii, handlowego, prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, prawa marketingu i reklamy, w szczególności w międzynarodowym środowisku.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej niezbędnej do opiniowania umów w tym języku - co najmniej poziom C1);

  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie, również pod presją czasu;

  • Pro-biznesowe podejście, „can-do attitude”, dokładność;

  • Samodzielność w organizacji pracy i wykonywaniu działań przy równoczesnej umiejętności pracy zespołowej.

Mile widziane

  • Doświadczenie w e-commerce lub software house;

  • Doświadczenie w zakresie prawa pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • kafeteria benefitów

  • gry planszowe w pracy

Gamefound to dynamicznie rozwijająca się platforma crowdfundingowa skoncentrowana na grach planszowych. Jesteśmy startupem, który ma jasno określony cel – sprawić, by finansowanie społecznościowe gier planszowych było jak najlepsze dla ludzi na całym świecie. Twórcy korzystający z naszego systemu podchodzą do niego bardzo entuzjastycznie i jest to jasny przekaz, że idziemy we właściwym kierunku.

Napędza nas pasja do gier planszowych.

W Gamefound pracujemy jako zespół, w którym każdy ma coś do powiedzenia i może wpłynąć na ostateczny wygląd produktu. Obecnie poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam rozwijać się jako firma i budować jeszcze silniejszą markę na globalnym rynku crowdfundingowym.

Przewiń do profilu firmy