Oferta pracy

In House Recruitment Partner

J-LABS sp. z o.o.O firmie

J-LABS sp. z o.o.

Zabłocie 43A

Kraków

Możliwa forma współpracy:
Umowa o pracę lub B2B
Do 10 000PLN brutto lub do 80PLN netto/h

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie i prowadzenie procesów rekrutacyjnych end-to-end do naszego Backoffice Team (role: liderzy, sprzedaż, rekrutacja, admin, hritp.)
  • bliska współpraca z hiring managerami
  • zbieranie wymagań dotyczących poszukiwanego kandydata
  • przygotowanie opisów stanowisk (np. taki jak ten, który właśnie czytasz )
  • aktywne poszukiwanie kandydatów (direct search)
  • publikacja ogłoszeń na portalach, social mediach oraz wewnętrzna promocja roli
  • przeprowadzanie weryfikacji „miękkiej” (screen tel., wywiad behawioralny, testy osobowości zawodowej DISC, referencje)
  • rekomendacja kandydatów do hiring managerów
  • koordynacja spotkań rekrutacyjnych
  • zbieranie feedbacków i przekazywanie ich na każdym etapie procesu
  • ofertowanie kandydatów
  • dbanie o dobry candidate experience
  • przygotowywanie i dbanie o nasze materiały rekrutacyjne
  • dbanie o aktualność naszych narzędzi weryfikacji kandydatów(m.in. arkusze oceny merytorycznej, arkusze oceny HR itd.)
  • zarządzanie bazą kandydatów ATS
  • ciągłe udoskonalanie naszego procesu rekrutacji oraz wdrażanie innowacji i usprawnień (np. będziesz mieć okazję wdrożyć badanie CX)
  • udział w akcjach EB i miejsce na Twoje pomysły też się u nas znajdzie

Oczekujemy:

  • minimum 5 letniego doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji end-to-end na stanowiska specjalistyczne i/lub managerskie (m.in. sprzedaż, hr, administracja itp.)
  • umiejętność budowania partnerskich relacji z kandydatami i hiring managerami
  • nastawienia na wysoką jakość prowadzenia rekrutacji i zachowanie wysokich standardów
  • umiejętności negocjacyjnych
  • doświadczenia w przeprowadzeniu wywiadów behawioralnych będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności wykorzystywania mediów społecznościowych do rekrutacji
  • samodzielności, zaangażowania i kreatywnego podejścia do pracy
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialności, solidności i rzetelności realizacji zadań
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Oferujemy Ci:

  • dostajesz dużą samodzielność i odpowiedzialność w codziennej pracy
  • w j-labs rozwiniesz profesjonalne know-how Fullstack Rekrutera – znamy się na rekrutacji!
  • możesz brać udział w wewnętrznych workshopach technicznych i “miękkich” – sam możesz poprowadzić taki workshop!
  • możesz stać się ownerem obszaru np. employee experience, candidate experience, EB….
  • działamy zgodnie z ideą rekrutacji relacyjnej i dbamy o dobry candidate experience – stawiamy na wysoką jakość!
  • dajemy przestrzeń do proponowania i wdrażania pomysłów i inicjatyw
  • mamy elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej (2-3 dni/ tyg ); do końca 2020 praca 100% zdalna
  • roczny budżet szkoleniowy w wysokości 3000 pln do samodzielnego wykorzystania
  • program MultiKafeteria (karta Multisport lub bilety do kina/teatru czy np. bony na zakupy)
  • opiekę medyczną (LUXMED)
  • spotkania i eventy integracyjne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy