Oferta pracy

Incident Manager

Santander Bank PolskaO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ITIL

Twój zakres obowiązków

  • aktywne i dynamiczne planować i nadzorować działania naprawcze podczas awarii IT w Banku

  • zapewniać efektywną komunikacje podczas awarii

  • przygotowywać raporty i zalecenia wynikające z awarii

  • nadzorować realizacje działań/zaleceń zawartych w raportach

  • analizować incydeny

Nasze wymagania

  • posiadasz wysokorozwiniętą umiejętność komunikacji w zespole - wiesz pracować w zespole, jak i indywidualnie rozwiązywać problemy IT

  • jesteś otwarty na pracę w systemie zmianowym 24/7

  • posiadasz dobrą znajomość systemów operacyjnych, aplikacji i sprzętu IT i kompleksowo podejść do rozwiązywanych problemów

  • znasz zagadnienia dotyczących sieci teleinformatycznych

  • myślisz analitycznie, strategicznie i nie boisz się odpowiedzialności

  • potrafisz motywować zespół i wyznaczać cele

  • w stopniu dobrym komunikujesz się w języku angielskim ( min. poziom B1)

  • dodatkowo docenimy:ukończone szkolenia lub certyfikat ITIL, znajomość systemów informatycznych Banku oraz doświadczenie w usuwaniu awarii IT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny

  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach

  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników