Oferta pracy

Indirect Buyer MRO - Services

PLAST-MET Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Olkusz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

PLAST-MET Automotive Systems jest producentem metalowych komponentów tłoczonych dla przemysłu motoryzacyjnego. Bogate zaplecze techniczne, najnowocześniejszy park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż PLAST-MET postrzegany jest jako jeden z liderów w branży. Nasze produkty trafiają do czołowych koncernów motoryzacyjnych na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie strategii zakupowych dla wybranych kategorii zakupowej opartych na potrzebach biznesowych i produktowych;
  • Organizowanie zapytań ofertowych w celu poszukiwania najlepszych rozwiązań i kosztów
  • analizy ofert, ocena dostawców i przygotowanie rekomendacji w dotyczących wyboru dostawców
  • Zarządzenie bazą dostawców w ramach wybranej kategorii zakupowej
  • Optymalizacja kosztów działalności firmy w ramach procesu zakupowego;
  • Pełna odpowiedzialność za przeprowadzenie procesu;
  • Wsparcie w przygotowywaniu i opiniowaniu wewnętrznych procedur zakupowych;
  • Monitorowanie potrzeb organizacji i rynku
  • monitorowanie realizacji celów zakupowych dla określonej kategorii i raportowanie KPI

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża motoryzacyjna), zdolność do budowania relacji zarówno z klientami wewnętrznymi, jak również z dostawcami zewnętrznymi
  • umiejętność samodzielnego zarządzania pracą w zakresie ustalonych zadań
  • zdolności analityczne oraz w planowaniu strategicznym (szerokie spojrzenie na dany problem biznesowy i budowy strategicznych dokumentów związanych z zakupami)
  • Biegła znajomość języka angielskiego, j. niemiecki dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z systemami MRP/ERP ( SAP, IFS, AX Dynamics, etc ).

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Nowoczesne zaplecze techniczne
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Ogłoszenie archiwalne