Oferta pracy

Indirect Buyer

Dywidag Sp. z o.o.

  • Hallera 78, Ruda Śląska
    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Hallera 78

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii zakupowej materiałów pośrednio produkcyjnych oraz usług dla zakładu produkcyjnego.

  • Rozwijanie i utrzymywanie panelu dostawców.

  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz prowadzenie negocjacji handlowych w celu uzyskania najlepszych warunków współpracy.

  • Przeprowadzanie analizy ofert i kosztów w celu wyłonienia najlepszego dostawcy.

  • Prowadzenie negocjacji dotyczących cen, warunków dostawy i terminów płatności.

  • Wystawianie zamówień.

  • Nadzór nad terminowością zamówień.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Doświadczenie w zakupie materiałów pośrednich i usług.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2. Niemiecki mile widziany.

  • Znajomość pakietu Microsoft Office.

  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę.

  • Myślenie analityczne i orientacja na wyniki.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie, będącej jednym z liderów w swojej kategorii.

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.

  • Poczucie sensu wykonywanej pracy.

  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

  • Pakiet benefitów poza płacowych, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • ZFŚS

DYWIDAG to międzynarodowe przedsiębiorstwo produkcyjne działające w branży budowlanej, które jest liderem w obszarze produkcji i dostawy systemów sprężania i rozwiązań geotechnicznych. Nasze systemy można znaleźć nie tylko w międzynarodowych projektach, np. The Golden Gate Bridge, Kanale Panamskim, moście Kap Shui Mun w Hongkongu czy Freedom Tower w Nowym Jorku ale również na lokalnym rynku w biurowcach .KTW, na trasie S1 w Beskidach czy na budowę północnej obwodnicy Krakowa. Obecnie wdrażamy nowe projekty w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Inwestujemy w zakup innowacyjnych technologii oraz rozwój naszych pracowników.

Przewiń do profilu firmy