Industrial Automation Sales Engineer

  • Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 8 - 10 tys. zł brutto
  • 2018-09-19
  • Ważna jeszcze 4 dni (do 2018-10-19)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w rekrutacji specjalistów i fachowców do pracy w kraju i za granicą dla różnych gałęzi przemysłu. Współpracujemy tylko z najbardziej rzetelnymi i stabilnymi firmami, które zapewniają swoim pracownikom wysoki standard zatrudnienia. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

    Dla naszego klienta – firmy o zasięgu światowym, produkującej urządzenia oraz systemy automatyzacji  dla przemysłu, cieszącej się bardzo dobrą opinią w branży, a także na rynku pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
    Wynagrodzenie: 8 - 10 tys. zł

    Obowiązki:

    • Opieka nad klientami (zakłady produkcyjne) w zakresie sprzedaży urządzeń automatyki przemysłowej w regionie woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego i częściowo warmińsko-mazurskiego
    • Zdobywanie zamówień na sprzedaż produktów i systemów automatyzacji
    • Budowanie relacji z aktualnymi klientami - systematyczne spotkania
    • Prowadzenie prezentacji produktowych u klientów
    • Realizacja planu sprzedaży

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wysokie umiejętności w obszarze komunikacji i prowadzenia rozmów handlowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
    • System premiowy, który zadowoli nawet najbardziej wymagających
    • Interesującą pracę w firmieo światowym zasięgu
    • Koncentracja na stałych klientach – obecnie obsługiwanych przez firmę
    • Dostęp do szkoleń technicznych i sprzedażowych
    • Możliwość awansu zawodowego
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (samochód służbowy do celów prywatnych, dodatkowe ubezpieczenie, karta multisport itp.)

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

    Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

    Marek Nowak

    tel. 501 165 622

    Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.