Oferta pracy

Industrial Controller (m/f)

Michael Page

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Firma z zagranicznym kapitałem, w dużej fazie rozwoju.Klient jest głównym producentem elementów wymienników ciepła dla chłodnictwa komercyjnego i przemysłowego.

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacja kosztów produktów oparta na SAP, analiza cen

  • Pomoc w przygotowaniu wniosków o wydatki kapitałowe, analiza finansowa, w tym wynajem vs. kupno, zarządzanie wydatkami, aktualizacja prognoz wydatków i aktualizacja statusu projektu

  • Wsparcie w przygotowaniu miesięcznych, kwartalnych, rocznych Forecast & Budget

  • Przygotowywanie danych okresowych, raportów wydajności produkcji na poziomie zakładu

  • Wsparcie w inicjatywach w zakresie działań związanych z wdrażaniem kosztów

  • Analiza i interpretacja danych

  • Opracowanie i analiza danych dla wszystkich odpowiednich działów lub podmiotów

  • Przygotowywanie raportów w BI, w celu wsparcia widoczności działań produkcyjnych i wydajności

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe z ekonomii, finansów lub rachunkowości - bierzemy pod uwagę również typowy profil produkcyjny z silnymi umiejętnościami analitycznymi

  • Wymagana biegłość w Microsoft Office 365, doświadczenie SAP byłoby OGROMNĄ zaletą

  • Doskonałe umiejętności informatyczne, obok praktycznej wiedzy SAP związanej z nowoczesnymi narzędziami takimi jak Power BI, Bazy Danych

  • Otwarta i zmotywowana osoba z umiejętnościami zarządzania projektami

  • Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu B2

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

  • Udział w ciekawych projektach, gdzie Twoje pomysły i zaangażowanie spotkają się z ciepłym przyjęciem

  • Możliwość kreowania procesów w firmie

  • Premia + benefity pozapłacowe

  • Hybrydowy model pracy (max 2 dni poza biurem)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin