Logo Pracuj.pl

Industrial Engineer

Lacroix Electronics Sp. z o.o.O firmie

  • Kwidzyn, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Lacroix Electronics Sp. z o.o.

Lotnicza 2

Kwidzyn

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • proponowanie najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych oraz oprzyrządowania,
  • kontakt z klientem w sprawie proponowanych rozwiązań technologicznych,
  • analiza nowych produktów pod względem zaprojektowania i możliwości produkcyjnych,
  • współpraca z dostawcami i poznawanie nowych technologii,
  • utrzymywanie bliskiej współpracy z inżynierami produktu, procesu oraz testu w celu dokładnej analizy wymagań klienta, dokładnej estymacji czasów operacyjnych oraz kosztów dodatkowych,
  • wpływ na poprawę procesów produkcyjnych w fabryce,
  • proponowanie nowych rozwiązań w procesie produkcyjnym,
  • analiza obecnych procesów pod kątem nowego oprzyrządowania produkcyjnego,
  • wpływ na poprawę jakości oraz opłacalność produktów,
  • przeprowadzanie analiz wymagań RFQ oraz danych w celu określenia możliwości wykonalności produktu zgodnie z wymaganiami klienta, przygotowywanie kwotacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (w mowie i piśmie),
  • znajomość pakietu MS Office na bardzo dobrym poziomie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • swoboda w komunikacji międzyludzkiej,
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • znajomość programu AutoCAD i SAP,
  • doświadczenie w obszarze technicznym w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • realizację projektów dla światowych liderów w branży motoryzacyjnej,
  • efektywny onboarding w platformie e- learnigowej,
  • pomoc opiekuna w okresie wdrożenia,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet relokacyjny na 3 lata (dofinansowanie kupna mieszkania),
  • mini SPA w pracy (masaże, zabiegi fizjoterapii, usługi kosmetyczne i fryzjerskie),
  • pakiet zniżek u naszych lokalnych partnerów w ramach programu „Lakarta”,
  • porady prawne, finansowe, dietetyczne,
  • usługi Concierge,
  • wspólne inicjatywy promujące aktywny tryb życia (m.in. karty Multisport),
  • pakiety medyczne i ubezpieczenia grupowe,
  • szeroki pakiet szkoleń i kursów językowych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • concierge
  • Mini SPA
  • program zniżek LAKARTA

Firma LACROIX Electronics Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji, europejskiego lidera w produkcji podzespołów elektronicznych, w szczególności dla branż motoryzacyjnej i przemysłowej. Fabryka w Polsce w ostatnich latach zdobyła wiele nagród w najbardziej prestiżowych konkursach na najlepszą firmę i pracodawcę w Polsce, m.in. Diamenty Forbes, HR Dream Team, Kreator Miejsc Pracy, HR Innovator, Siła Przyciągania, Orzeł „Wprost”, Top Employer Automotive, Złoty Laur Pomorskiej Nagrody Jakości, i wiele innych. Firma zatrudnia ponad 4000 profesjonalistów w Polsce, we Francji, w Niemczech i Tunezji.

Zatrudniamy najlepszych i pracujemy dla najlepszych !!!

Industrial Engineer, Lotnicza 2, Kwidzyn