Industry Engineer C#/.Net

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-13
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-08-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    6-10-50161/P 1

    Dla naszego klienta, dobrze znanej firmy na całym świecie z branży stalowej, poszukujemy .Net/C# Engineerów. Oddział w Krakowie jest częścią międzynarodowego koncernu, posiadającego 5 produkcyjnych zakładów pracy w Polsce. Obecnie poszerza swoją organizację o innowacyjne oraz prototypowe projekty np. Internet of Things, Artificial Inteligence, Industry 4.0, Automatyka,Big Data, BI.

    .Net/C# Engineer
    Kraków

    Jeśli poszukujesz nowoczesnej organizacji gdzie napotkasz na obszary tworzące oprogramowanie bliskie Microsoft i automatykę to jest to miejsce. Codziennej współpracy temu projektowi towarzyszy grono developerskie oraz QA

    Zadania w projekcie:

    • programowanie zorientowanie obiektowo wraz ze wzorcami projektowymi
    • wprowadzanie warstwy technicznej i biznesowej dla systemów z wykorzystaniem C#.Net oraz NuGet i UnitTest
    • rozwiązania webowe z wykorzystaniem ASP.NET
    • implementację warstwy komunikacyjnej ze sterownikami PLC takich producentów jak Siemens,

    GEFanuc, AllenBradley oraz innymi komponentami zainstalowanymi na linii produkcyjnej

    • wprowadzanie warstwy raportowej z wykorzystaniem SQL Reporting Services
    • implementację usług za pośrednictwem technologii WCF oraz Web Services
    • pracę w zespole podążającym z metodologią Agile wykorzystując Team Foundation Server

    Wymagania

    • 2-letnie doświadczenie w programowaniu w języku C# lub C++
    • doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika z .Net Framework
    • znajomość Visual Studio
    • zastosowanie wzorców projektowych
    • dobra znajomość języka angielskiego

    Korzyści

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szeroki pakiet benefitów m.in. premie finansowe, bezpłatne posiłki, dofinansowenaie do karty sportowej, wypoczynku po pracy
    • duże możliwości rozwoju zawodowego, udziału w licznych szkoleniach dopasowanych do zainteresowań pracownika

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment.

    Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

    Grafton Recruitment Polska sp. z o.o. jest wpisany do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 812.