Informatica Power Center Administrator

Be in iT

150,00170,00 netto (+ VAT) / godz.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Informatica Power Center

  • PowerShell

  • PL/SQL

  • SoapUI

System operacyjny

O projekcie

Pierwszy i wiodący projekt związany jest branżą fintech.

Twój zakres obowiązków

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.

  • Współpraca z zespołem (Agile/Scrum, ok. 10 osób) odpowiedzialnym za procesy i usługi IT dla departamentów biznesu, zarządzania ryzykiem, infrastrukturą rynkową, płatności i operacji gotówkowych - Service Delivery & Support, DGIS.

  • Stack: Informatica Power Center 10.X., Informatica Admin Console, Repository Manager, Designer, Workflow Manager, Workflow Monitor for Administration, podstawy ETL, Windows, PowerShell, SQL, PL/SQL, SOAP, HTTP, XML, IICS.

  • Administracja i wdrożenia IPC 10.X: instalacje, konfiguracje, debugowanie, tuning, bezpieczeństwo użytkownika, administracja, deployment, migracje, wgrywanie patchy, hotfix'y, upgrade'y.

  • Monitorowanie wykorzystania zasobów i identyfikacja job'ów względem zmian, projektowanie widoków.

  • Integracja LDAP z Informaticą, konfigutowanie SSL, konfiguracja serwisu i usage (rezpozytoria, integracja, analityka, metadata, WSH itd).

  • Debugowanie logów Windows.

  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku.

  • Dobra znajomość Informatica Power Center pod kątem administracji.

  • Znajomość i doświadczenie w przynajmniej większości technologii wymienionych w stacku.

  • Gotowość do wizyt w biurze we Wrocławiu, w wymiarze maksymalnie 1x na kwartał na 1-2 dni.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2+.

Mile widziane

  • Możliwość startu ASAP lub maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia, ze skutkiem na koniec miesiąca.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 150-170 PLN netto/godz. + VAT.

  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.

  • Sprawny proces rekrutacyjny - dwie rozmowy techniczne z managerami (każda maksymalnie po godzinie).

  • Elastyczne godziny czasu pracy.

  • Współpraca w pełni zdalna + 1 wizyta w biurze na kwartał (dzień/dwa).

  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karta Multisport.

  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

Dwie rozmowy techniczne z managerami

Be in iT

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Informatica Power Center Administrator.

Przewiń do profilu firmy