Oferta pracy

Information Security Specialist (SIEM)

Mindbox S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SIEM

  • Linux

  • UNIX

  • Splunk

  • ArcSight

  • LogRythm

  • Elasticsearch

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań monitorowania bezpieczeństwa IT i SOC

  • Analiza zewnętrznych i wewnętrznych zagrożeń obszaru cyberbezpieczeństwa

  • Administracja i rozwiązywanie problemów na poziomie zarządzania złożonym systemem informatycznym

  • Doradztwo w zakresie wdrożeń rozwiązań informatycznych obszaru monitorowania bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • Min. 2 lat doświadczenia w pracy jako administrator systemów bezpieczeństwa IT

  • Praktyczna znajomość i wiedza w zakresie działania SIEM

  • Umiejętność analizy i identyfikacji ryzyka

  • Szczegółowa znajomość rozwiązań antywirusowych

  • Wcześniejsze doświadczenie w utrzymaniu rozwiązań systemowych (Linux, UNIX)

  • Znajomość systemów: SPLUNK, ArcSight, LogRythm, Elasticsearch

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej.

  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • Praca z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie

  • System szkoleń i programów rozwojowych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy