Oferta pracy

Informatyk – Administrator części aktywnej

Urząd Miejski w ElbląguO firmie

  • Łączności 1, Elbląg
    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Urząd Miejski w Elblągu

Łączności 1

Elbląg

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie realizacji zadań w zakresie administrowania Miejską Siecią Szerokopasmową;

  • administracja, nadzór działania urządzeń aktywnych Miejskiej Sieci Szerokopasmowej;

  • nadzór, kontrola i koordynacja działania systemów i urządzeń telekomunikacyjnych Miejskiej Sieci Szerokopasmowej oraz sieci teleinformatycznej Urzędu Miejskiego w Elblągu.

Nasze wymagania

  • Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe o kierunku administracja systemami i sieciami komputerowymi;

  • co najmniej 2-letni staż pracy;

  • doświadczenie w zakresie instalowania, programowania, wdrażania oprogramowania i administrowania systemami informatycznymi takimi jak: WWW, Mail, DNS, SAMBA, Bazy danych, Streaming, Sieci TCP/IP, Firewalle;

  • umiejętność przygotowania i realizacji procesu inwestycyjnego w zakresie dostaw i wdrożeń urządzeń aktywnych dla sieci komputerowych typu MAN;

  • znajomości przełączników Cisco;

  • aktualne prawo jazdy kat. B;

  • znajomość ustaw: o samorządzie gminnym, o samorządzie powiatowym, o pracownikach

  • samorządowych, Kodeks postępowania administracyjnego, Prawo telekomunikacyjne, Kodeks cywilny;

  • obywatelstwo polskie;

  • nieposzlakowana opinia;

  • niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie;

  • zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;

  • niezbędne predyspozycje osobowościowe: samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność nawiązywania kontaktów, kreatywność.

Mile widziane

  • Wymagania dodatkowe:

  • posiadanie wykształcenia w zakresie CISCO CCNA, CISCO Fundamentals of Wireless LANs, CISCO BGP, VPN;

  • doświadczenie w zakresie administracji systemami VOIP;

  • znajomość języka angielskiego;

  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;

  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

  • 13 pensja;

  • dofinansowanie urlopu z FŚS;

  • Kasa Zapomogowo Pożyczkowa;

  • możliwość udziału w szkoleniach;

  • udział w interesujących projektach teleinformatycznych.

Elbląg jest miastem, które stawia na nowoczesność i innowacje. W 2011 Miasto wybudowało nowoczesną sieć szerokopasmową następnej generacji. Miejska Sieć Szerokopasmowa to 120 km światłowodów, ponad 100 podłączonych jednostek Miasta, 2500 terminali telefonii IP oraz nowoczesny monitoring miejski.

Szczegóły naboru i wymagane dokumenty znajdują się pod adresem: https://bit.ly/3qy17YL

Przewiń do profilu firmy