Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Administrator IT

INSTYTUT PAMIĘCI NARODOWEJ - KOMISJA ŚCIGANIA ZBRODNI PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU ODDZIAŁ W GDAŃSKU

5 0008 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

aleja Grunwaldzka 216

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie serwerami i systemami operacyjnymi (Windows, Linux)

  • wsparcie techniczne użytkowników pracujących w środowisku Windows i MS OFFICE

  • dbanie o bezpieczeństwo powierzonych systemów

  • monitorowanie bieżącej konfiguracji systemów komputerowych i zasobów sieciowych, instalację i konfigurację sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz infrastruktury teleinformatycznej

  • diagnozowanie i usuwanie wszelkiego rodzaju awarii technicznych w zakresie sprzętu oraz sieci LAN

  • planowanie i realizacja zakupów sprzętu IT

  • udział we wdrażaniu nowych rozwiązań w infrastrukturze IT

  • prowadzenie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Oczekiwania wobec kandydata

  • niezbędne:

  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub pokrewne oraz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe albo wykształcenie średnie oraz min. 4-letnie doświadczenie zawodowe

  • znajomość protokołów TCP/IP, UDP

  • znajomość Microsoft Windows Server (AD, GPO, usługi plików i magazynowania, drukowania i zarządzania dokumentami, WSUS, SCCM)

  • znajomość Microsoft Windows 8/10 na poziomie administracyjnym

  • znajomość Microsoft Server 2012, 2016, 2019

  • znajomość Microsoft Office na poziomie zaawansowanym

  • znajomość budowy komputerów, umiejętność diagnozowania problemów i wykonywania prostych napraw

  • znajomość zasad funkcjonowania sieci komputerowej LAN

  • umiejętności komunikacyjne

  • znajomość języka angielskiego (w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej)

  • obywatelstwo polskie

  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie;

  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa lub gotowość poddania się procedurze sprawdzającej

  • dodatkowe:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość systemów Linux

  • znajomość środowiska Vmware vSphare 6.0/7.0

  • znajomość MySQL, SQL Server;

  • znajomość zagadnień LAN, SAN, Storage;

  • praktyczna znajomość PowerShell;

  • znajomość konfiguracji PKI;

  • posiadanie ważnych badań SEP E do 1kV

  • znajomość rozwiązań środowisk pamięci masowych oraz kopii bezpieczeństwa

  • znajomość zagadnień związanych z telefonią stacjonarną i komórkową.

To oferujemy

  • Rodzaj umowy: umowa o pracę

  • Wymiar czasu pracy: pełny etat

  • Miejsce pracy: Gdańsk, al. Grunwaldzka 216

  • Preferowany termin zatrudnienia: grudzień 2021 r./styczeń 2022 r.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku do aplikowania.

  • Termin nadsyłania zgłoszeń do dnia 10. grudnia 2021 r.

  • Zastrzegamy sobie prawo wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

  • Ostatecznego wyboru kandydata dokonamy na podstawie wyników 2-stopniowego procesu: 1. Przeglądu zgłoszeń 2. Wywiadu kompetencyjnego z wybranymi kandydatami.

  • Zgłoszenia, które nie spełnią wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane zgłoszenia. O terminie i miejscu przeprowadzenia rozmowy wybrani kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie - telefonicznie.