Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk - Administrator IT Service Desk

InSystem Sp. z o.o.

  • Kijowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Kijowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad zaawansowaną strukturą sieciową,

  • pomoc użytkownikom przy problemach eksploatacyjnych,

  • usuwanie bieżących awarii,

  • wdrażanie nowych rozwiązań IT,

  • monitorowanie nowych technologii wchodzących na rynek.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (mile widziani studenci studiów zaocznych lub wieczorowych)

  • dobra znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows i Windows Server,

  • znajomość mechanizmów rządzących w Microsoft Active Directory i Azure Active Directory,

  • dobra znajomość oprogramowania biurowego w szczególności pakietu Microsoft Office,

  • umiejętność konfigurowania i diagnozowania sprzętu komputerowego i urządzeń sieciowych

  • umiejętność zarządzania strukturą IT (komputery, drukarki, serwery, urządzenia mobilne)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

  • umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresującymi i działania pod presją czasu,

  • operatywność, systematyczność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, samodzielność i inicjatywa,

  • realizacja innych zadań zespołu IT.

To oferujemy

Umowę o pracę.

Możliwość poznania naprawdę szerokiego wachlarza struktur IT o różnym poziomie skomplikowania.

O nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrażaniu oraz utrzymaniu systemów teleinformatycznych. Dodatkowo każdy z systemów projektujemy, uwzględniając specyfikę danej branży i indywidualne potrzeby firmy. Dostarczamy ekspercką wiedzę z zakresu nowych technologii, którą wykorzystujemy, wdrażając, integrując i optymalizując systemy informatyczne naszych Klientów.