Ta oferta pracy jest nieaktualna od 340 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk – administrator sieci i systemów komputerowych

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.06.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym producentem obuwia tekstylnego w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby na rynek europejski.
    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zadania:

    • administracja infrastrukturą sieciową firmy w sposób zapewniający jej nieprzerwane działanie,
    • zarządzanie siecią komputerową ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji,
    • modernizacja i wdrażanie nowych technologii mających na celu usprawnianie działania istniejących rozwiązań,
    • monitorowanie stanu bezpieczeństwa systemów komputerowych,
    • wsparcie techniczne pracowników firmy,
    • naprawa, modernizacja , konfiguracja komputerów oraz infrastruktury firmowej,
    • zarządzanie serwerami z systemem operacyjnym Windows i Linux,
    • zaopatrywanie firmy w niezbędne narzędzia z dziedziny IT.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub pokrewne),
    • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
    • doświadczenie w zarządzaniu Microsoft Windows Server,
    • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Win7/8/10;
    • dobra znajomość LAN/WAN, IP, VPN, Wireless,
    • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieciowym, szczególnie w zakresie: bezpieczeństwa aplikacji WEB, zagrożeń sieciowych, DDOS,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
    • znajomość zasady projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów infrastruktury IT,
    • znajomość systemu LINUX,
    • mile widziana obsługa bazy danych Firebird, MS SQL,
    • język angielski w stopniu dobrym (B2),
    • komunikatywność,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • możliwość realizacji własnych pomysłów;
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
    Jak aplikować - informacje
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ
    lub na adres:
    Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” sp. z o.o.
    Ul. Sempołowskiej 51,
    43-300 Bielsko-Biała