Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk – administrator sieci i systemów komputerowych

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-06-20

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy czołowym producentem obuwia tekstylnego w Polsce. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem eksportujemy swoje wyroby na rynek europejski.
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • administracja infrastrukturą sieciową firmy w sposób zapewniający jej nieprzerwane działanie,
  • zarządzanie siecią komputerową ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji,
  • modernizacja i wdrażanie nowych technologii mających na celu usprawnianie działania istniejących rozwiązań,
  • monitorowanie stanu bezpieczeństwa systemów komputerowych,
  • wsparcie techniczne pracowników firmy,
  • naprawa, modernizacja , konfiguracja komputerów oraz infrastruktury firmowej,
  • zarządzanie serwerami z systemem operacyjnym Windows i Linux,
  • zaopatrywanie firmy w niezbędne narzędzia z dziedziny IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (Informatyka lub pokrewne),
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • doświadczenie w zarządzaniu Microsoft Windows Server,
  • bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Win7/8/10;
  • dobra znajomość LAN/WAN, IP, VPN, Wireless,
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieciowym, szczególnie w zakresie: bezpieczeństwa aplikacji WEB, zagrożeń sieciowych, DDOS,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
  • znajomość zasady projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów infrastruktury IT,
  • znajomość systemu LINUX,
  • mile widziana obsługa bazy danych Firebird, MS SQL,
  • język angielski w stopniu dobrym (B2),
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Jak aplikować - informacje
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku APLIKUJ
lub na adres:
Bielskie Zakłady Obuwia „Befado” sp. z o.o.
Ul. Sempołowskiej 51,
43-300 Bielsko-Biała

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się