Oferta pracy

Informatyk - Administrator systemów IT

ZAKŁAD ROLNICZO - PRZEMYSŁOWY "FARMUTIL HS" S.A.O firmie

  • Przemysłowa 4
    Śmiłowo (pow. pilski), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZAKŁAD ROLNICZO - PRZEMYSŁOWY "FARMUTIL HS" S.A.

Przemysłowa 4

Śmiłowo (pow. pilski)

Zakład Rolniczo-Przemysłowy „FARMUTIL HS” S.A. zajmuje się zbiórką, transportem i unieszkodliwianiem ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego oraz sztuk padłych zwierząt gospodarskich. Jesteśmy liderem w tej dziedzinie i dysponujemy zakładami utylizacyjnymi należącymi do największych i najnowocześniejszych w Europie.

Wciąż unowocześniamy nasze linie produkcyjne, zdobywamy nowe rynki zbytu oraz podnosimy jakość naszych produktów. Wraz z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • help-desk w zakresie oprogramowania i sprzętu
  • administracja złożoną infrastrukturą teleinformatyczną
  • utrzymanie i rozbudowa bieżącej infrastruktury sieciowej
  • instalacja i administracja systemów operacyjnych Windows Server
  • zarządzanie Active Directory i WSUS
  • zarządzanie monitoringami wizyjnymi
  • zapewnienie ciągłości produkcyjnej i sprzętowej
  • nadzór nad infrastrukturą IT punktów handlowych
  • sporządzanie dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe wyższe lub wyższe inżynierskie (elektronika/automatyka)
  • preferowane minimum 2-letnie doświadczenie IT
  • dobra znajomość i doświadczenie w administrowaniu AD i WSUS
  • dobra znajomość i doświadczenie w administrowaniu VMware
  • umiejętności korzystania ze schematów i dokumentacji technicznej
  • praktyczna umiejętności serwisowania i układów elektronicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność współpracy z innymi zespołami przy realizacji projektów informatycznych
  • samodzielność w działaniu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawa, pełna wyzwań praca
  • możliwość uczenia się i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy