Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk - Administrator Systemów

  • Pyzdry, Środa Wielkopolska, Września, Konin, Słupca, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTC Chwiłowicz sp.j.

    GTC Chwiłowicz Spółka Jawna z siedzibą w Pyzdrach, producent toreb i pasów narzędziowych dla firm produkujących narzędzia i elektronarzędzia na całym świecie poszukuje osoby na stanowisko:

    INFORMATYK / ADMINISTRATOR SYSTEMÓW

    Miejsce pracy: Konin (okolice), Pyzdry, Słupca (okolice), Środa Wielkopolska (okolice), Września (okolice)

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • znajomość zagadnień sieci LAN,
    • znajomość systemów operacyjnych: Linux, Vmware, Esxi, Active directory, Dns, Postgresql w zakresie administracji serwerów,
    • znajomość systemów Windows i Microsoft Office zakresie administracji stacji roboczych,
    • znajomość zagadnień administracji systemów zintegrowanych klasy ERP .
    • znajomość administracji systemów kadrowo-płacowych,
    • znajomość funkcjonowania systemów alarmowych i monitoringu przemysłowego,
    • znajomość administracji centrali telefonicznej Slican,
    • znajomość zagadnień ochrony danych,
    • dyspozycyjność.

    Obowiązki:

    • budowa, utrzymanie i zarządzanie siecią LAN,
    • zarządzanie i utrzymanie serwerów,
    • administracja oprogramowaniem,
    • administrowanie sprzętem komputerowym, telefonicznym i audiowizualnym,
    • zapewnienie prawidłowego działania systemów alarmowych i telewizji przemysłowej we współpracy z dostawcami systemów,
    • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania centrali telefonicznej we współpracy z dostawcą usługi,
    • archiwizacja i zapewnienie bezpieczeństwa danych,
    • administrowanie pocztą elektroniczną,
    • informatyczna obsługa strony www,
    • i inne z zakresu IT.

    Wybranym kandydatom oferuje:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • pracę w stabilnej i ugruntowanej firmie,
    • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
    • wdrożenie.

    Zainteresowani proszeni są o składanie podań do Działu Księgowo-Kadrowego za pomocą przycisku Aplikuj