Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk administrator systemu Microsoft Dynamics NAV

"POTTKER-POLSKA" sp. z o.o.

  • Piekary Śląskie, śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska

Typ umowy: umowa o pracę
Wymiar pracy: pełny etat (pn-pt)
Godziny pracy: 7-15/8-16
Zakres obowiązków

  • Wsparcie firmy w zakresie konfiguracji ustawień MS Dynamics NAV
  • Odpowiedzialność za utrzymanie, rozwój i konfigurację ustawień MS Dynamics NAV
  • Implementowanie zmian w systemie
  • Samodzielna realizacja prac programistycznych w środowisku systemu MS Dynamics NAV
  • Przygotowywanie integracji z systemami zewnętrznymi
  • Bieżące prace wdrożeniowe oraz utrzymanie systemu MS Dynamics NAV
  • Identyfikacja i rozwiązywanie błędów
  • Opieka nad eksploatacją systemu
  • Sporządzanie raportów i analiz.
  • Monitorowanie zmian zachodzących w ustawieniach systemowych
  • Prowadzenie działu IT w firmie
  • Rozwiązywanie problemów informatycznych

Poszukiwane kompetencje

  • Znajomość systemu MS Dynamics NAV od strony administratora
  • Doświadczenie w administrowaniu systemem, wprowadzaniu zmian i usprawnień
  • Wykształcenie wyższe w obszarze IT lub pokrewnym
  • Dobra znajomość MS SQL oraz języka SQL
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w środowisku międzynarodowym.
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pełen etat
  • samodzielne stanowisko
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • zatrudnienie bezpośrednio pod firmę, bez pośredników

Ogłoszenie archiwalne