Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk-Analityk w Biurze Informatyki i Administracji

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej O firmie

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Polna 40

Warszawa

Nabór osób na stanowisko informatyka–analityka w Biurze Informatyki i AdministracjiNumer ref.: BOA/4/2020

Data przyjmowania zgłoszeń: 21.03.2021r.

Data rozstrzygnięcia: 31.03.2021r.

Organizator: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Wymiar etatu: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa, ul. Polna 40 (budynek jest przystosowany do przyjęcia osób niepełnosprawnych)

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • udział w projektowaniu i implementacji systemów IT (zarówno dla potrzeb wewnętrznych, jak i zewnętrznych); zbieranie i precyzowania wymagań biznesowych; uzgadnianie funkcjonalności systemów IT z uczestnikami projektów; rekomendowanie rozwiązań
  • analiza procesów biznesowych NAWA w kontekście budowy oraz rozwijania systemów IT
  • wsparcie techniczne dla wnioskodawców i pracowników: współpraca z użytkownikami w zakresie bieżącego rozwiązywania problemów związanych z obsługą systemów, w tym zgłaszanych błędów
  • koordynacja i współudział w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych i akceptacyjnych systemów; analiza błędów wykrytych podczas testów i ich raportowanie
  • uczestniczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej; tworzenie manuali systemowych
  • administracja systemami (nadawanie uprawnień, konfiguracja systemów, wsparcie techniczne dla pracowników)
  • prowadzenie szkoleń

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 1 rok
  • ukończone studia wyższe (preferowane kierunki informatyczne lub pokrewne)
  • dobra znajomość MS EXCEL
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • zdolności analityczne i komunikacyjne
  • wysoka organizacja pracy własnej, dokładność i sumienność, samodzielność w realizowaniu zadań
  • umiejętność pracy w zespole oraz w środowisku rozproszonym
  • kreatywność i zdolność szukania nowych rozwiązań
  • otwarty umysł, ciekawość i umiejętności uczenia się

Dodatkowym atutem będą:

  • znajomość notyfikacji UML/BPMN
  • znajomość narzędzi JIRA
  • wiedza na temat architektury systemów komputerowych, znajomość działania stron www, formularzy
  • znajomość metody Agile
  • doświadczenie w pracy z bazami danych
  • znajomość narzędzi ORBEON
  • doświadczenia w wykonywaniu testów manualnych, automatyzacji oraz dokumentowaniu wyników testów
  • doświadczenia w przygotowaniu scenariuszy i danych testowych
  • znajomość języka JAVA, C#

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy – metro Politechnika
  • benefity: prywatną opiekę medyczną
  • ciekawą i stabilną pracę przy prestiżowych projektach w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość pogłębiania wiedzy, podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
  • miłą atmosferę pracy
Osoby zainteresowane aplikowaniem prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA oraz o zawarcie w CV następujących klauzuli:
  •  w przypadku aplikowania na konkretne stanowisko
    "Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych, zamieszczonych w CV, na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez NAWA. Potwierdzam zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu danych osobowych przez NAWA."
  • w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji
    "Zgadzam się na wykorzystywanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV także na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAWA."

Informujemy, że zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie, wystarczy wysłać wniosek o wycofaniu zgody na adres mailowy: [email protected]
W tytule wiadomości prosimy podać stanowisko i numer referencyjny ogłoszenia i oczekiwania finansowe

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty

Ogłoszenie archiwalne