Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Informatyk

  • Biała, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁEJ

    poszukuje:

    INFORMATYKA

    Miejsce pracy: Biała

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku informatycznym,
    • dobra znajomość sieci komputerowych LAN, WAN, WiFi,
    • dobra znajomość systemów operacyjnych Windows,
    • biegła obsługa pakietu biurowego Office oraz arkusza kalkulacyjnego Excel,
    • stosowanie funkcji makr,
    • umiejętności serwisowania komputerów oraz sprzętu biurowego,
    • dokładność, dyspozycyjność, kreatywność

    Zakres obowiązków:

    • odpowiedzialność za administrowanie infrastrukturą informatyczną,
    • utrzymanie ciągłości pracy sieci,
    • help desk- rozwiązywanie bieżących problemów technicznych,
    • instalacja i przygotowanie nowych stanowisk komputerowych,
    • prowadzenie dokumentacji wewnętrznej z zakresu IT.

    Oferujemy:

    • ciekawą i odpowiedzialna pracę,
    • motywacyjny system wynagrodzenia,
    • ciekawe szkolenia podnoszące kwalifikacje.

    Oferty proszę składać w Centrali Banku Spółdzielczego w Białej, 48-210 Biała ul. Prudnicka 29A.

    Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Na rozmowę kwalifikacyjną proszę zabrać : podanie, dokument potwierdzający wykształcenie oraz świadectwa pracy.

    W podaniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Spółdzielczy w Białej ul. Prudnicka 29A, 48-210 Biała moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego (UE) 2016/679 z dnia 27-04-2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE( RODO)”.