Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

Infonet Projekt SA

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa, utrzymanie i administrowanie systemami aplikacyjnymi

  • obsługa serwisowa/informatyczna (helpdesk) klientów

  • zapewnienie ciągłości działania (systemy sieciowe, serwerowe, aplikacyjne)

  • koordynacja prac IT - zarządzanie projektami IT

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum licencjat, preferowane informatyczne lub zarządzanie

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, rzetelność

  • znajomość pakietów biurowych tj. MS Office, Open Office

  • znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 8, 10, dodatkowym atutem będzie znajomość rodziny Windows Server (2003-2019) oraz Linux

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

  • obsługa i konfiguracja urządzeń peryferyjnych (drukarki, skanery itp.)

  • znajomość zagadnień związanych z oprogramowaniem AV, antymalware, UTM

  • dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość oprogramowania firmy Rekord

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • zatrudnienie w firmie Infonet Projekt SA

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • szkolenie oraz wsparcie zespołu w realizowanych zadaniach

  • dedykowany zestaw narzędzi pracy

  • ubezpieczenie grupowe

Infonet Projekt SA specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych. Kadra certyfikowanych inżynierów, wieloletnie doświadczenie w realizacji najbardziej zaawansowanych projektów oraz znajomość najnowszych trendów technologicznych gwarantują profesjonalną współpracę z klientami, na każdym etapie prowadzonych projektów. Partnerstwo z największymi markami IT pozwala nam dobierać optymalne rozwiązania dla naszych biznes partnerów. Zapewniamy najwyższą jakość usług serwisowych potwierdzoną certyfikatem PN EN ISO 9001:2015

Zgrany zespół to nasz cel, atut i powód do dumy. Szukamy ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Ważna jest dla nas „chemia” między pracownikami, współpracującymi zespołami.

Przewiń do profilu firmy