Oferta pracy

Informatyk - Biuro Teleinformatyki

PKP Intercity S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Windows 7

  • Windows 8

  • Windows 10

  • Office 2013

  • Office 2016

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy stan stacji roboczych, konserwacja, diagnoza sprzętu,

  • wsparcie użytkownika końcowego,

  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania,

  • udział w projektach informatycznych z zakresu działania Wydziału Service Desk.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe lub osoby w trakcie studiów,

  • znajomość z zakresu Microsoft: Windows 7, Windows 8, Windows 10, Office 2013, Office 2016,

  • biegła znajomość obsługi sprzętu IT,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole i z osobami na różnych szczeblach w organizacji,

  • umiejętność organizacji pracy, w tym wyznaczanie priorytetów,

  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

To oferujemy

  • pracę u największego pracodawcy na rynku pasażerskich przewozów kolejowych,

  • benefity pozapłacowe m.in. zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,

  • wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,

  • dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w dynamicznym środowisku,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • pracę w oparciu o umowę o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

PKP Intercity S.A.

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Przewiń do profilu firmy