Logo Pracuj.pl

Informatyk

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

Równa 2

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą informatyczną (komputery, drukarki)
  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową
  • Wsparcie projektów automatyzacyjnych w obszarze produkcji
  • Administracja systemami z rodziny Windows/Windows Server
  • Administracja serwerami pracującymi w środowisku VMWare
  • Administracja narzędziami tworzenia kopii zapasowych
  • Wdrażanie i utrzymanie zasad bezpieczeństwa
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów Windows, Office

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie informatyczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętności prowadzenia kilku prac jednocześnie
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Znajomość systemów Windows Server / Windows 10
  • Znajomość systemów backupu danych
  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
  • Znajomość problematyki sieciowej, sprzętu sieciowego HP / Aruba
  • Znajomość problematyki automatyki przemysłowej
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa w obszarze IT

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów)
  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-9:00, opcja pracy częściowo w formie Home Office
  • Bogaty zestaw premii i benefitów:
  • Premia roczna uzależniona od indywidualnych celów, premie specjalne np. za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji
  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe)
  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowa polisa związana z COVID
  • Darmowa kawa, soki, przekąski

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników

Firma MMP Neupack Polska jeden z największych producentów opakowań tekturowych w Polsce.

Informatyk, Równa 2, Bydgoszcz