Oferta pracy

Informatyk

MMP Neupack Polska Sp. z o.o.

  • Równa 2, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Równa 2

Bydgoszcz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

  • MES

  • Windows Server

  • Windows 10

Mile widziane

  • AX Dynamics

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemu ERP AX Dynamics, systemów wsparcia produkcji MES;

  • Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi systemów Windows, Office;

  • Zarządzanie i nadzór nad infrastrukturą informatyczną (komputery, drukarki);

  • Zarządzanie infrastrukturą sieciową;

  • Wsparcie projektów w obszarze administracji i produkcji;

  • Administracja systemami z rodziny Windows/Windows Server;

  • Wdrażanie i utrzymanie zasad bezpieczeństwa;

  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Wykształcenie min. średnie informatyczne;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;

  • Dobra organizacji pracy własnej, umiejętności prowadzenia kilku prac jednocześnie;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu;

  • Znajomość systemów klasy ERP, MES (znajomość sytemu AX Dynamics będzie dodatkowym atutem);

  • Znajomość systemów Windows Server / Windows 10;

  • Znajomość pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof;

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas);

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów);

  • Elastyczność w zakresie organizacji pracy: możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach 7:00-9:00, opcja pracy częściowo w formie Home Office.

  • Świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),

  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,

  • Pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,

  • Karta Multisport,

  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz dodatkowa polisa związana z COVID,

  • Darmowa kawa, soki, przekąski

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

Firma MMP Neupack Polska to lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych.

Przewiń do profilu firmy