Oferta pracy

Informatyk

BETAMED S.A.

  • Racławicka 20A, Chorzów
    Chorzów, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Racławicka 20A

Chorzów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Office

  • Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • konfigurowanie sprzętu pod kątem potrzeb stanowisk pracy,

  • diagnozowanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem,

  • instalowanie i aktualizacja oprogramowania,

  • wsparcie pracowników w zakresie użytkowania urządzeń, systemów i aplikacji

Nasze wymagania

  • ogólna znajomość budowy sprzętu, wyposażenia komputerowego i sieciowego,

  • znajomość systemów Windows Server, środowiska AD

  • znajomość aplikacji MS Office,

  • umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa,

  • wykształcenie kierunkowe, co najmniej średnie

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

www.betamed.pl

BetaMed SA to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach

dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach

na terenie 11 województw. Na bazie doświadczeń w opiece domowej, powstała nasza pierwsza placówka stacjonarna BetaMed Medical Active Care w Chorzowie, gdzie w komfortowych warunkach świadczymy kompleksowe usługi medyczne.

Przewiń do profilu firmy