Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

POWIATOWY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJO firmie

  • Szpitalna 40
    Czeladź, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

POWIATOWY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ

Szpitalna 40

Czeladź

W prowadzonej działalności kierujemy się profesjonalizmem, dlatego naszym pacjentom, których dobro jest dla nas najważniejsze, oferujemy usługi z zakresu profilaktyki, diagnostyki, leczenia, pielęgnacji i rehabilitacji, zaspokajając ich potrzeby i oczekiwania.

Naszą misję realizujemy bazując na:

  • dwóch Szpitalach, w skład których wchodzi 13 oddziałów,
  • Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym,
  • dwóch Przychodniach Specjalistycznych, w skład których wchodzą 34 poradnie specjalistyczne oraz Poradnia Medycyny Pracy, Hospicjum Domowe.
  • Dziale Diagnostyki Medycznej i Analitycznej (z licznymi pracowniami diagnostycznymi m.in. Rezonansu Magnetycznego, USG, UKG, EEG, Audiometrii),
  • Zakładzie Fizjoterapii i Rehabilitacji.
Informatyk

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie sprawności działania sprzętu komputerowego podlegającego IT,
  • prowadzenie konserwacji, diagnostyki i podstawowych napraw systemów informatycznych,
  • prowadzenie szkoleń i zapewnienie pomocy użytkownikom w zakresie eksploatacji systemów informatycznych i urządzeń komputerowych,
  • utrzymywanie w sprawności, konfiguracja sieci LAN/WAN/WLAN,
  • nadzór i administracja nad serwerami Windows i Linux,
  • nadzór i administracja nad bazami Oracle, MS SQL,
  • tworzenie kopii bezpieczeństwa,
  • planowanie zapotrzebowania na sprzęt i części niezbędne do sprawnego funkcjonowania systemów informatycznych,
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększenie efektywności i jakości pracy,
  • ewidencjonowanie, inwentaryzowanie sprzętu komputerowego, oprogramowania,
  • analiza logów systemowych, monitorowanie zdarzeń i alarmów,
  • nadzór i administracja szpitalnych systemów HIS.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym,
  • min. roczny staż pracy na stanowisku informatyka,
  • praktyczna wiedza z zakresu konfiguracji sprzętu komputerowego oraz zarządzania licencjami,
  • podstawowa znajomość języka SQL-baza danych Oracle,
  • znajomość w stopniu podstawowym: MS SQL, Środowisko Linux, Windows, Windows Server,
  • znajomość w stopniu dobrym desktopowych systemów operacyjnych – Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 10,
  • znajomość instalacji / konfiguracji usług www/ftp,
  • umiejętność budowy, administrowania i serwisowania sieci LAN, konfiguracji urządzeń aktywnych, okablowania,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej,
  • dokładność i terminowość,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość sieci VPN,
  • znajomość oprogramowania Mediqus,
  • znajomość konfiguracji sprzętu Stormshield,
  • znajomość systemów tworzenia kopii zapasowych.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie w formie umowy o pracę.

Ogłoszenie archiwalne