Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk do obsługi sieci komputerowej PŁ

Politechnika Łódzka

Stefana Żeromskiego 116

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • bieżące utrzymanie istniejącej infrastruktury sieci kampusowej PŁ jej modernizacja i rozwój

Nasze wymagania

  • znajomość protokołów IP, TCP/UDP oraz protokołów routingu m.in. Rip, Ospf,

  • znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa sieci Firewall,

  • znajomość podstaw konfiguracji zagadnień takich jak Vlan 802.1q, DHCP serwer, DNS, sieci bezprzewodowe,

  • znajomość systemów Linux,

  • język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe informatycznie ze specjalnością sieci komputerowe,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń Juniper i/lub Cisco.

To oferujemy

  • przyjazne środowisko pracy,

  • korzystne warunki socjalne,

  • lokalizacja w centrum miasta z łatwym dojazdem,

  • parking służbowy na terenie kampusu.

Wymagane dokumenty

  • CV

  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności

  • wypełniony kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

    Przejdź do dokumentu >
  • podpisaną klauzulę informacyjną dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

  • podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Metoda dostarczenia dokumentów

Dostarcz do 7.07.2022
  • email

    Wymagane dokumenty prosimy przesyłać pocztą elektroniczną podając w tytule „ informatyk do obsługi sieci komputerowych”

    [email protected]

Politechnika Łódzka jest jedną z najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Posiada ponad 75-letnią tradycję i doświadczenie w kształceniu kadr i prowadzeniu badań naukowych. Jest atrakcyjnym partnerem dla biznesu. Współpracuje z największymi firmami w kraju i za granicą. Prowadzi badania naukowe na europejskim poziomie, tworzy nowe technologie i patenty przy współpracy z najlepszymi ośrodkami naukowymi na całym świecie. Jednym z filarów zarządzania Politechniką Łódzką jest równe traktowanie pracowników niezależnie od ich płci, wieku, rasy czy innych cech demograficzno-społecznych. W 2016 roku PŁ jako pierwsza Uczelnia techniczna w Polsce otrzymała logo HR EXCELLENCE IN RESEARCH, potwierdzające, że Uczelnia stosuje zasady „Europejskiej Karty Naukowca” i „Kodeksu postępowania przy rekrutacji pracowników naukowych”.

Przewiń do profilu firmy