Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk do sklepu internetowego

Zakład Produkcyjno Handlowy Doktorvolt ZBIGNIEW MALESKA

5 0006 000 brutto / mies.
  • Chłopska 3, Dobrodzień
    Dobrodzień, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Chłopska 3

Dobrodzień

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości działania usług i systemów informatycznych (BaseLinker, PrestShop)

  • zarządzanie i konfiguracja sieci LAN / WAN

  • wspieranie zespołu przy rozwiązywaniu problemów sprzętowych

  • wspieranie zespołu w codziennych obowiązkach

  • rozwój i utrzymanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji

  • utrzymanie ciągłości działania firmy

  • instalacja i serwisowanie sprzętu komputerowego oraz jego ewidencjonowanie

Nasze wymagania

  • umiejętność zarządzania i konfiguracji sieci LAN / WAN

  • znajomość PrestaShop, BaseLinker

  • dobór sprzętu pod kątem zapotrzebowania

  • podstawowa umiejętność rozwiązywania problemów z działaniem stacji roboczych, urządzeń mobilnych i peryferyjnych

  • znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • samodzielność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dobra organizacja własnej pracy

To oferujemy

  • ciekawą, stabilna pracę z młodym i energicznym zespołem w prężnie rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • zniżki pracownicze,

  • możliwość rozwoju i awansu,

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • dostęp do nowych technologii

O nas

Od wielu lat działamy na rynku jako sklep online. Możemy pochwalić się bardzo szerokim asortymentem,

Chcesz pracować w jednej z najbardziej dynamicznych branży: e-commerce?-aplikuj

Miejsce pracy: Malichow Opolskie