Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Informatyk

DFM Sp. z o.o.

  • Olsztyńska 21, Dobre Miasto
    Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Olsztyńska 21

Dobre Miasto

Technologie, których używamy

Wymagane

  • znajomości budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji

  • dobrej znajomości systemów operacyjnych Windows,

  • dobrej znajomości MS Office / LibreOffice,

Twój zakres obowiązków

  • rejestrowanie i bieżąca obsługa zgłoszeń i incydentów (I linia wsparcia),

  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego,

  • wsparcie użytkowników w zakresie oprogramowania systemowego,

  • instalacja, konfiguracja stacji roboczych oraz urządzeń peryferyjnych,

  • instalacja, konfiguracja oprogramowania systemowego oraz aplikacji biurowych,

  • prowadzenie ewidencji sprzętu komputerowego i oprogramowania,

  • współpraca wewnątrz zespołu IT oraz z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenia minimum średniego – preferowana specjalizacja IT,

  • znajomości budowy sprzętu komputerowego i podstawowych elementów konfiguracji,

  • podstawowej znajomości sieci komputerowych,

  • umiejętności komunikacyjnych oraz pracy w grupie,

  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • bardzo dobre warunki pracy przy nowoczesnej technologii,

  • współpracę z najlepszymi specjalistami,

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych,

  • pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym i dynamicznie rozwijającym się producentem mebli tapicerowanych wyłącznie z polskim kapitałem. Swoje wyroby w niemal całości przeznaczamy na wymagające rynki krajów Unii Europejskiej.

Siłą naszej firmy jest zespół ponad 1300

wysoko wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji z klauzulą o ochronie danych osobowych klikając w przycisk Aplikuj